NAZEV_WEBU

O mně a mé práci

K interiérům jsem se dostala primáně díky budování vlastního bydlení. Po vystudování oboru interiérového designu jsem se vrhla na své první vlastní projekty. Značku Gadesign jsem vytvořila v roce 2011. V roce 2016 jsem rok spolupracovala úzce s kuchyňským studiem, kde jsem nasbírala bezpočet zkušeností v oblasti návrhů a realizace kuchyní. Od září 2017 spolupracuji s firmou GIGA-line, kde se věnuji realizacím kaváren, restaurací, obchodů a kanceláří většího rozsahu.

Tvorba interiérů pro mě představuje značnou míru adrenalinu, trpělivosti a porozumění. Jsem tu kvůli druhým lidem a pro ně. Zaměřuji se na bytové projekty, které miluji navrhovat a vytvářet, a zároveň tak i realizovat s dohledem nad celkovou realizací.

Primárně se věnuji realizacím ve Středočeském kraji a v Praze, ale taktéž jsem měla projekty v Liberci, v Ústí nad Labem, Brně a Bruselu. Vzdálenost není překážka.

 

Jak pracuji?

  1. Prvním krokem je Váš kontakt. Formou mailu či formuláře na webu, kde popíšete Vaši představuji, nejlépe za pomocí fotek, obrázků. Tím mi pomůžete lépe pochopit Vaše přání.
  2. Osobní schůzka. Sejdeme se a popovídáme se více o všem, co Vás trápí, o budoucích krocích projektu, vyzpovídám Vás jak jen to půjde, tvořím projekt na míru Vám, tvořím Váš domov. Schůzka může proběhnout, kdekoliv, preferuji však místo, o kterém je řeč. Beru tuto schůzku jako placenou konzultaci, pokud se domluvíme na spolupráci, bude Vám tato částka následně odečtena. Je to z prostého důvodu, ochrany mého času.
  3. Nabídka na mé služby. Po schůzce Vám zašlu svou cenovou nabídku na Vámi vybrané služby.
  4. Pustím se na plno do spolupráce, na které jsme se společně domluvili.

Každý návrh je originál, stejně jako Vy.