NAZEV_WEBU

Inspirace není nikdy dost

Domnívám se, že já v roli designéra bych měla být určitým zdrojem inspirací. Proto jsem se rozhodla, že budu své dojmy a zjištění obratem sdílet. Nechci slibovat, že pravidelně, protože se obávám, že pokud si toto řeknu, inspirace bude tytam. Pročítám spousty inspirativních článků, navštěvuji různé vernisáže, výstavy, chodím pěšky. Sdílíme spousty nápadů i s kolegy designéry. V lednu jsem pro Vás objevila následující.

www.lahome.cz

Krásné lampy a bytové doplňky. Jsem velká milovnice „andělů“ a těch zde najdete velké množství.

Výběr tapet je dneska opravdu široký, dejte si však pozor na vzory typu „cihla“ či „prkna“. Né vždy „levnější“ tapety na sebe navazují a nevypadá to ve finále vůbec dobře.Miluji fototapety. Dávají prostoru velmi osobitý ráz. Zkuste to, nebojte se výrazných motivů či vlastních fototapet. Já v tuto chvíli ujíždím na Frida Kalo.

https://www.tapetenmax.de/

Stránky jsou v německém jazyce, ale rozměr a motiv zvládne vybrat i neněmecky mluvící.

Co mě ještě velmi intenzivně oslovilo jsou malované tapety a vůbec malby na zeď. Musím říci, že to je opět něco, co Váš interiér opravdu promění, oživí, a hlavně může být jedinečný, stejně jako jste každý z Vás.

Malované tapety https://www.lalali.cz/

Já sama, za značku GADESIGN vyrábím tapety na míru, vinylové, papírové, fotoobrazy. Pro inspiraci se podívejte na www.gadesign.cz/realizace.