NAZEV_WEBU

Funkčně a zajímavě navrženým bytem lze zvýšit atraktivitu i výši nájemného

Bytů k pronájmu roste. I jejich ceny rostou. Nicméně to není tématem tohoto krátkého článku. Tématem tohoto článku je spíše jak zaujmout potenciálního nájemce, aby si vybral právě ten Váš a vy jste ho výhodně pronajmuli.

Z pohledu pronajímatele jsou kritéria poměrně jednoduchá. Za co nejnižší náklady vybavit byt tak, aby našel svého nájemce. Není to jen o načinčaných fotkách po homestagingu, i když samozřejmě i to má určitý úspěch.

Z mých zkušeností doporučuji vytvořit v bytě ZAJÍMAVÝ PRVEK, který si potenciální nájemce zapamatuje ihned. Takové to, viděl jsem v nabídce 10 bytů, ale ten, co měl ten obrovský strom uprostřed obývacího pokoje byl zajímavý, ještě jednou se na něj podívám. Nemusí to být prvek, který je finančně náročný a rozhodně by měl mít svůj funkční význam. Příkladů může být celá řada, jde o to - odlišit se. 

Druhou věcí je zaměření se na funkčnost a konkrétní cílení. Tedy nikoliv pouze kuchyňská linka, sedačka, stolek se židlemi ale komplexní uvažování, jaké nájemníky bychom v bytě chtěli a těm byt dopředu uzpůsobit. Jednoduše, avšak funkčně a prakticky. Částečně tím sice můžeme zúžit potenciální množinu zákazníků, ale odlišíme se od běžných nabídek tuctových bytů a můžeme náš byt pronajmout za vyšší cenu a s větší pravděpodobností těm typům nájemců, na které jsme si v úvodu mysleli a pro které by byl byt vhodný.  

S touto myšlenkou jsem připravovala byt k pronájmu v Klánovicích. Klíčovým prvkem byl dělící prostor „ložnice“ a „obývací části“ se zakomponovanou televizí a LED pásky po stranách a efektivními úložnými prostory. 


A pokud máte byt v rekonstrukci nebo ještě není zcela připraven na nafocení, nechce si udělat vizualizaci budoucí podoby. Ihned můžete začít hledat. Ušetříte až 3 měsíce čekání.

Ráda Vám připravím návrh i vizualizaci a to rámcově v termínu do 3 týdnů od 1. schůzky.