Dva školáci v novém


Nový byt. Konečně každý svůj pokoj. Znáte ten pocit? Pocit jako by první samostatnosti.  Já jsem měla pokoj se svým bráchou až do 15ti a pak rodiče jednou vymysleli, že budeme mít pokoj každý pro sebe. Já růžový, brácha modrý. Milovala jsem ten pocit, že všechno je tam tak, jak si sama udělám.  Když jsem navrhovala svůj první pokoj pro „kluka“, hledala jsem inspirace, kde se dá. Ptala jsem se i rodičů, jaký měli oni pokoj. Můj táta má 4 sourozence. Takže jsem si říkala, to se museli rodiče vyřádit. No taťka říkal, že spal v obýváku společně s mladším bráchou a další 2 sestry spali u rodičů v ložnici. Tenkrát se to asi moc neřešilo.

Kluci jsou sportovci. Florbal a fotbal.

Úkol designéra

…bylo navrhnout studentské pokoje následovně:

  • Pracovní stůl + kvalitní židle.
  • Postel buď s úložným prostorem nebo výsuvným lůžkem.
  • Úložné prostory na oblečení, medaile a poháry. Hraček už je málo.
  • Design, barvy a vše ostatní bylo jen a jen na mě.

Prostor před realizací Prostor před realizací

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizace

Krásná to byla realizace. Vyhrála jsem si opět s tapetami na míru a vybírala jsem vedla pracovních stolů vyrobených na míru kvalitní pracovní židle.  Oslovila jsem svého dodavatele STUDIO PLOC, s kterým spolupracuji na vybraných projektech. A proč právě oni? Jejich nabídka ergonomických židlí a stolů je skvělá. Skoro všechny produkty je možné vyzkoušet v jejich studiu na Praze 4.  Rozumí tomu, co prodávají, umějí kvalitně poradit.  Společně jsme vybrali židle MyFlexo. Židli MyFlexo nastavíte během vteřiny díky speciálně flexibilnímu opěráku.

Pokoj pro Matěje – nadějného fotbalistu

Fotbalista zákonitě dostal balóny – nejen na sezení, ale i na svícení. Brokis a jejich známé MEMORY.  Koberec vyroben na míru s tiskem fotbalového hřiště.

WMA_0506WMA_0503WMA_0488WMA_0447

 

Pokoj pro Lukáše – mladého florbalistu

Pokoj pro Lukáše, je velmi úzký, proto jsem úložné prostory řešili pomocí výsuvů u postele. Lukáš toužil po závěsných poličkách a magnetické tabuli. Má je mít. Černá magnetická tabule s tabulovou černí na míru velikosti stolu.

WMA_0384 WMA_0380 WMA_0371 WMA_0422

 

 

 

 

 

 

 

WMA_0378